Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Proszki Mleczne", SHN, Produkcja, import mleka w proszku. Mleko pełne, mleko odtłuszczone, mleko kazeinowe, serwatka demineralizowana, mleko dla dzieci, mleko początkowe, mleko następne 25-lecie firmy SHN "Proszki Mleczne"

Opis produktów oferowanych przez "PROSZKI MLECZNE":

1. Mleko pełne w proszku SHN - jest produktem całkowicie mlecznym, w którym zawartość tłuszczu wolnego wynosi 5% przy całkowitej zawartości tłuszczu 26%. Produkt ten został wytworzony z myślą o produktach czekoladowych i czekoladopodobnych. Cechą charakterystyczną są jego znakomite właściwości emulgujące. Nieco mniejsza zawartość białka co wynika z technologii nie jest wadą ale należy ją uwzględnić przy komponowaniu produktu.

2. Mleko pełne w proszku Tr - jest to produkt zawierający 26% tłuszczu palmowo - kokosowego wytworzony w kierunku produkcji lodów. Stanowi on tańsze od mleka pełnego rozwiązanie przy produkcji lodów. Produkt ten nadaje się również do produkcji kremów, polew itp.

3. Mleko odtłuszczone w proszku SHN - jest to produkt zawierający tylko i wyłącznie składniki mleczne. Produkt ten został wytworzony nie tylko z myślą o wyrobach czekoladowych, czekoladopodobnych ale także z myślą o producentach lodów opierających swoją recepturę właśnie na mleku odtłuszczonym.

4. Mleko dla dzieci - Oferujemy Państwu gamę produktów pod marką SMILK, która stanowi zestaw odżywek dla dzieci przeznaczony do karmienia w różnych okresach życia

5. Koncentrat białek immunoglobulinowych w proszku - "Colostrum"

6. Serwatka demineralizowana w proszku - powstaje jako produkt uboczny przy produkcji serów, dzięki wykorzystaniu procesu filtracji membranowej (nanofiltracji) w wyniku którego następuje demineralizacja oraz zagęszczenie i suszenia rozpyłowego uzyskujemy produkt o wyjątkowo niskiej zawartości minerałów co znacząco wpływa na smak gotowych wyrobów spożywczych. Produkt jest oferowany również w postaci 18% płynnego koncentratu.

7. Gama produktów pakowanych w puszki
Oferujemy swoje produkty w puszkach o różnych wymiarach. Puszki  400g, 500g, 800g, 900g, 1kg.

Jeśli są państwo zainteresowani szczegółowymi informacjami dotyczącymi parametrów naszych produktów, prosimy o kontakt.

colostrum

Mleko w proszku do produkcji lodów, kremów, polew, czekolad, jogurtów, kefirów.

Mleko w proszku do produkcji lodów, kremów, polew, czekolad, jogurtów, kefirów.

Mleko w proszku do produkcji lodów, kremów, polew, czekolad, jogurtów, kefirów.